Anna Magdalena Zjawińska

Jestem absolwentką politologii wydziału humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, posiadam najwyższą międzynarodową taneczną klasę „S”, jestem trenerką tańca sportowego oraz sędzią Federacji Tańca Sportowego.

Ale przede wszystkim założycielką TKS Jantar, organizatorką i popularyzatorką przeglądu przedszkoli „Tańczące Brzdące” oraz wielu turniejów tańca takich jak Perła Bałtyku – open, czy Wolin – Wyspa Tańca.

Uczę od wielu, wielu lat.
I ciągle to lubię.
I ciągle mi zależy..

Dlatego chciałam aby ta strona miała taki a nie inny charakter. Dlatego poprosiłam moich instruktorów i wychowanków o osobiste wypowiedzi na swój temat, które zaraz przeczytacie.

Bo chcę, żebyście czuli się tu dobrze i wiedzieli kto z Wami pracuje.

Kornelia Brzezicka

Z tańcem towarzyskim zaprzyjaźniłam się mając 7 lat. Początki były tylko zabawą..

Od 1994 roku związana jestem ze Szkołą Tańca Jantar Anny Zjawińskiej.
Cały okres mojej edukacji szkolnej to czas pełen treningów, wyjazdów na turnieje, zgrupowań i obozów – wspaniały okres!

Okres, który wpłynął na moje życie, nauczył mnie dyscypliny, kultury osobistej, ochronił od pokus, dał możliwość poznania wspaniałych ludzi…
Wiedzę, tę przekazuję dwójce swoich dzieci Martynce, również tancerce i Gracjanowi oraz wszystkim innym dzieciom, które do naszej szkoły trafiają.

Wychowanie przez sport miało wielki wpływ na moje życie – biegam i startuję w maratonach.

Marcin Wojtkowiak

Jestem zawodowym tancerzem najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej “S” w tańcach latynoamerykańskich i wychowankiem TKS Jantar.

Posiadam tytuł Wicemistrza Polski par zawodowych, jestem medalistą turniejów rankingowych World Dance Sport Federation oraz Grand Prix Polski, Wicemistrzem Polski Północnej w Tańcu Towarzyskim. Mam szerokie doświadczenie w sferze edukacji tanecznej– prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Jestem również trenerem par sportowych, między innymi finalistów Mistrzostw Polski i Mistrzów Okręgu w kategoriach juniorskich.

Na swoim koncie mam także udział w wielu programach telewizyjnych, m.in. „Taniec z gwiazdami”, „Jaka to melodia?”, „Kawa czy herbata” oraz „Hity Dekady”.

Justyna Gierłowska

Taniec towarzyski towarzyszy mi od najmłodszych lat.

Stał się moją pasją i pracą. Specjalizuję się tańcach latynoamerykańskich, w których posiadam najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” a największym dotychczasowym osiągnięciem jest Vice Mistrzostwo Polski.

Wieloletni udział na największych turniejach w Polsce i za granicą oraz liczne szkolenia u najlepszych par światowego formatu przyniósł mi ogromne doświadczenie i wiedzę o tańcu, którą z pasją i zaangażowaniem dzielę się z moimi uczniami.

Praca z parami daje mi satysfakcję i pomaga rozwijać moją kreatywność czego wyrazem może być realizacja wielu projektów scenicznych współpracując z polskimi artystami jak Justyna Steczkowska, czy zagranicznymi jak Lou Bega, Bonny M i wiele innych.

Marika Ostrowska – Jóźwiak

Z tańcem związałam się „na dobre” już w wieku 7 lat.

Zauroczona pięknymi kreacjami, dorosłymi parami, wkroczyłam w ten świat i nigdy nie żałowałam tej decyzji.

W ciągu 16 letniej kariery tanecznej osiągnęłam m.in. 3 – krotne Mistrzostwo Polski w kategorii juniorskiej, v-ce mistrzostwo Polski w kategorii młodzieżowej, 5 krotnie byłam finalistką Mistrzostw Polski w kategorii dorosłej, zdobywając tytuły mistrza i II v-ce mistrza Polski w 10 tańcach. Reprezentowałam nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Świata.

Mimo intensywnego, tanecznego życia udało mi się ukończyć Uniwersytet Szczeciński na Wydziale Wychowania Fizycznego, w między czasie zdobywając legitymacje instruktorskie: fitnes i taniec sportowy. Niedawno zdobyłam także uprawnienia sędziowskie Federacji Tańca Sportowego.

Będąc instruktorem pragnę przekazać całą swoją wiedzę i doświadczenie parkietowe parom i mam nadzieję- zarazić pasją do tańca na całe życie!

Tomasz Joźwiak

Uparcie dążyłem do udowodnienia, że taniec może być sposobem na życie. I udało mi się!

Z tańcem związany jestem od ponad 20 lat.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego

Od trzech lat jestem właścicielem Szkoły Tańca „Fuzja” w Myśliborzu.

Za moje największe osiągnięcia taneczne uważam: 5 krotny finał Mistrzostw Polski w 10 Tańcach, I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski. Wielokrotnie stawałem na podium Grand Prix Polski.

Innym, lecz także cennym tanecznym doświadczeniem w moim życiu był udział w programie „You Can Dance” i zakwalifikowanie się na warsztaty taneczne w Barcelonie.

Współpraca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi parami sprawia mi ogromną przyjemność, a oglądanie ich na turniejach tańca daje „power” do dalszej z nimi pracy.