Do walizki, plecaka wrzuć…
1. Na początek dobry humor.
2. Zapakowane w woreczki foliowe „gotowce” komplet: T-shirt , majtki, skarpetki na każdy dzień.
3. Przybory toaletowe. Starszaki dojrzewacie –mile widziane dezodoranty . Oczywiście po mydle i prysznicu. Sami wiecie, że pot się leje.
4. Spodnie dresowe, bluza z długim rękawem x2 , ewentualnie kurtka wiatrówka
5. Spódniczki/ krótkie spodenki.
6. Obuwie sportowe/ obuwie taneczne-mogą być baletki dla maluchów/ klapki / sandałki.
7. Strój taneczny- wyższe klasy/ Drodzy Rodzice proszę sprawdzić czy nogawki nie za krótkie bądź buty przyciasne. Mamy jeszcze dwa tygodnie..
8. Strój kąpielowy.
9. Mały plecaczek – wyjścia na basen czy nad jeziorko.
10. Telefon komórkowy jeśli taka wola ale zaznaczam, że dzieci rozmawiają od 14 do 15 . Jeśli ktoś daje dziecku telefon- proszę dać też ładowarkę..
11. Kieszonkowe przy autokarze, podpisaną kopertę z rozmienionymi po 10 złotych pieniędzmi, proszę nie szaleć z kwotami. Dzieci mają stały dostęp do wody lub wody z sokiem w jadalni.
12. Legitymacje nie są potrzebne.
13. Jedziemy z najbardziej zaufanym przewoźnikiem panem Leszkiem Gołosiem ze Swinoujścia.
14. Sprzęt „niezbędny dla życia naszych dzieci „ (sic!) w postaci tabletów wrr. etc. dopuszczalny. Jednak w przypadku nadużycia następuje konfiskata mienia na czas trwania obozu 
15. Jeśli dzieci przyjmują lekarstwa proszę przekazać naszej kochanej pani Eli- koniecznie z opisem. PROSZĘ NIE DAWAĆ SAMYCH TABLETEK W NIEZNANEGO POCHODZENIA POJEMNICZKACH. DZIECI NIE MOGĄ MIEĆ ABSOLUTNIE ŻADNYCH LEKARSTW PRZY SOBIE.
16. Maluszki jadą autokarem w poniedziałek z całym zespołem ale odbiór indywidualnie 5 lipca niedziela około 11. Sportowa 1 Choszczno.
17. Po zamknięciu listy obozowiczów zostanie przyznana dotacja, proszę o chwilę cierpliwości. W tygodniu poprzedzającym obóz zostanie podana dopłata.
18. Zachęcam oczywiście do lekcji indywidualnych. W tym roku konsultantami w tańcach standardowych . będzie pan Adam Król i pani Agata Pilarska oraz ich wychowankowie finaliści tegorocznych Mistrzostw Polski Marcin Kleist i Julia Bień. O tańce latynoamerykańskie zadbają jak zwykle Marcin Wojtkowiak i Justyna Gierłowska. Niezawodni. Tomek Piątek też będzie.
A o wszystko zadbam ja- Wasza pani Ania )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nie mogę się doczekać.